Oferta

Konsulting Informatyczny

Jesteśmy niezależni. Nie dystrybuujemy, nie sprzedajemy, nie promujemy i nie wdrażamy żadnych konkretnych produktów i rozwiązań IT. Po prostu dzielimy się z naszymi Klientami budowaną przez lata ekspercką wiedzą, tak aby wybrać najlepsze w danym miejscu i czasie rozwiązanie, które wpisze się w posiadany budżet. Często pokazujemy naszym klientom wyniki przeprowadzanych przez nas PoC tak aby oszczędzić czas na poszukiwania właściwego rozwiązania. Nasze wieloletnie relacje w branży IT skutkują dla naszych Klientów wyborem najlepszych warunków handlowych oraz doborem najlepszych ludzi do implementacji wybranych rozwiązań.

Bezpieczeństwo IT

Wiemy, że w IT Security pojęcie „100% bezpieczeństwa” nie istnieje, to nieustająca praca nad uszczelnianiem i poprawą działania systemu przypominająca codzienną walkę dobra ze złem. Wiemy, też że żaden system informatyczny w dzisiejszym ciągle zmieniającym się świecie nie jest w stanie istnieć bez skutecznego zabezpieczenia. Wiemy, też że nie ma już jednego skutecznego systemu zabezpieczeń dla wszystkich środowisk, a jeden producent czy marka nie daje gwarancji dobrego zabezpieczenia wszystkich środowisk.

Dlatego nasza wiedza i doświadczenie pomaga nam dobrać najbardziej skuteczny system bezpieczeństwa dla danego środowiska od ochrony sieci informatycznej i podłączonych do niej urządzeń, poprzez własne, wirtualne lub chmurowe data center po samych jej użytkowników stałych lub zdalnych z ich desktopami, laptopami i urządzeniami mobilnymi.

Wirtualizacja, Chmura i Praca Zdalna

Wirtualizacja mimo, że stała się już standardem niesie w sobie jeszcze sporo wyzwań, a pojawiające się w tej materii nowe technologie i nowi gracze na rynku nie ułatwiają wyboru. Z kolei Klienci którym prawo nie wiąże rąk rozważają migrację do chmury części lub całości swoich zasobów, lub choćby budowę zapasowego data center.

Kolejnym ważnym tematem, szczególnie w dobie pandemii jest dobrze zabezpieczona praca zdalna.

We wszystkich trzech powyższych aspektach posiadamy ekspertów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Doradztwo Biznesowe w sektorze IT

Pomagamy wprowadzać na polski rynek nowe produkty i rozwiązania IT. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w budowaniu działów sprzedaży oraz kanałów dystrybucyjnych. Wiemy jak zmotywować ludzi i jak skutecznie wypromować produkt. Korzystamy nie tylko z najnowszych technik i kanałów informacyjnych, ale przede wszystkim z naszych wieloletnich relacji w branży IT.